AtpakaļMēbeļu furnitūra (furnitūra mēbelēm) AM Furnitūra internetveikalāMēbeļu furnitūra Atvilktņu mehānismi TANDEMBOX plus sastāvdaļas

TANDEMBOX plus sastāvdaļas

Tandembox malas izlietnes skapim 500 mm

Cena EUR ar PVN: 20.51 komplektā

Cena EUR bez PVN: 16.95 komplektā

Pirkt!
  • Artikuls: 378M5004SG WA-G
  • Atlikums: 5
  • Mērvienība: komplektā
  • Materiāls: Tērauds
  • Krāsa: Pelēka
  • Ražotājs: BLUM

Apraksts

Optimāli izmantota uzglabāšanas vieta zem izlietnes
Patīkami pārsteidziet savus klientus ar izlietnes korpusu, kas ļauj optimāli izmantot esošo vietu. Visus tīrīšanas līdzekļus, sūkļus un tīrīšanas piederumus var glabāt tieši pie izlietnes, un tie ir viegli sasniedzami.

Viegls veids, kā radīt papildu vietu uzglabāšanai
"U" formas izvelkamā sistēma ļauj izmantot telpu abās izlietnes pusēs, tāpēc tādi biežāk izmantotie priekšmeti kā sūkļi, šķidrie mazgāšanas līdzekļi un tabletes ir tieši pa rokai, bet nav jāglabā uz darba virsmas. Šo izvelkamo sistēmu iesakām korpusiem, kuru platums ir vismaz 900 mm.

Ērts risinājums
Pilns izvilkums ļauj tiešām viegli atbrīvoties no atkritumiem, kā arī iztīrīt un iztukšot atkritumu tvertnes. Varat pilnīgi piekļūt no augšpuses un viegli aizsniegt priekšmetus, kas ir atvilktnes pašā aizmugurē. Tādas praktiskas iekšējā sadalījuma sistēmas kā AMBIA-LINE un ORGA-LINE nodrošina, ka tīrīšanas līdzekļi glabājas droši.

Tiek izmantota visa telpa
Papildu iekšējā atvilktne - vēl vairāk vietas uzglabāšanai. Šeit ir pārpārēm vietas tādiem tīrīšanas piederumiem kā sūkļiem, lupatiņām tīrīšanai un atkritumu maisiņiem.


Vairāk informācijas šeit

Tandembox malas izlietnes skapim 500 mm no BLUM
1

Kopā ar šo preci noderēs!

Nosūtīt uz e-pastu

Send
   
   
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Salidzini sadzīves tehnikas cenas 310 Latvijas interneta veikalos.

Uzturēšana: Efumo