AtpakaļMēbeļu furnitūra (furnitūra mēbelēm) AM Furnitūra internetveikalāAktualitātes Sadarbības iespējas Sadarbības iespējas ar SIA "AM Furnitūra"

Sadarbības iespējas ar SIA "AM Furnitūra"

AM Furnitūra ir pierādījusi, ka ir stabils, uzticams un pretimnākošs partneris, kas spēj piedāvāt mūsdienu prasībām atbilstošu servisu un produkcijas klāstu. Mums ir svarīgi, lai arī mūsu klienti ir veiksmīgi un strauji augoši uzņēmumi, tāpēc mēs piedāvājam ilglaicīgu un uz savstarpēju izaugsmi orientētu sadarbību.

24. februāris


Sadarbības iespējas

 

AM Furnitūra ir līderis mēbeļu un durvju furnitūras tirdzniecībā Latvijā un šobrīd spēj piedāvāt plašāko produkcijas sortimentu no labākajiem piegādātājiem visā pasaulē.

Noslēdzot sadarbības līgumu, Jūs iegūsiet vairākas būtiskas priekšrocības:

1.       Profesionālu, individuālu apkalpošanu –Jūsu rīcībā vienmēr būs atsaucīgs tirdzniecības speciālists, kurš nodrošinās ātru apkalpošanu un būs informēts par Jūsu firmas specifiku.

2.       Kvalitatīvas tehniskās konsultācijas – zinošs tirdzniecības speciālists palīdzēs Jums ar profesionālu padomu un ieteiks vislabāko risinājumu, kā realizēt pat pārdrošākās Jūsu ieceres.

3.       Ērtu pasūtīšanu sev visizdevīgākajā veidā – interneta veikalā, pa e-pastu, telefonu vai faksu, vai uz vietas - Gaujas ielā 5.

4.       Pastāvīgajiem klientiem nodrošinam bezmaksas piegādi Rīgā un Rīgas rajonā, kā arī īpaši izdevīgus piegādes noteikumus citos maršrutos Latvijas teritorijā.

5.       Īpaši izdevīgi apmaksas nosacījumi.

6.       Regulāra informācija par preču sortimenta jaunumiem un citām aktualitātēm.

AM Furnitūra ir pierādījusi, ka ir stabils, uzticams un pretimnākošs partneris, kas spēj piedāvāt mūsdienu prasībām atbilstošu servisu un produkcijas klāstu.

Mums ir svarīgi, lai arī mūsu klienti ir veiksmīgi un strauji augoši uzņēmumi, tāpēc mēs piedāvājam ilglaicīgu un uz savstarpēju izaugsmi orientētu sadarbību.
 

Nekautrējieties zvanīt vai rakstīt, lai precizētu sadarbības nosacījumus!

Kontakti: 

Tālr.: +371 67496001 

E-pasts: info@amf.lv

 

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Salidzini sadzīves tehnikas cenas 310 Latvijas interneta veikalos.

Uzturēšana: Efumo