AtpakaļMēbeļu furnitūra (furnitūra mēbelēm) AM Furnitūra internetveikalāInformācija Saistības un garantijas Saistības un garantijas

Saistības un garantijas

Interneta veikalā www.eamf.lv apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Tā kā preču ražotāji nemitīgi strādā pie to uzlabošanas mēs nevaram garantēt informācijas pilnīgu precizitāti.

12. februāris

 

Autortiesības

Interneta veikalā www.eamf.lv ievietotās informācijas kopēšana, glabāšana, arhivēšana, pilna vai daļēja materiālu publicēšana, tajā skaitā, logo, bildes, ikonas, baneri, animācijas, ka arī to izvietošanas metodes Web lapā, ir stingri aizliegta un ir aizsargāta ar likumu «Par autortiesību aizsardzību» un citiem intelektuālā īpašuma aizsardzības LR tiesību aktiem.

www.eamf.lv ievietotās informācijas izmantošana atļauta tikai ar SIA „AM furnitūra” rakstisku atļauju!

 

Atteikuma tiesības un preču atgriešana

Iepirkšanās kārtību interneta veikalā  nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu". Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Preces atgriešanas gadījumā , pircējam tiek atgriezta veiktā samaksa par preci un piegādi. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas – pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta. Uzsākot iegādātā izstrādājuma izmantošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta. Noformējot pasūtījumu pircējs apliecina , ka ir iepazinies ar preces tehniskiem datiem un viņam nav pretenziju pret interneta veikala izstrādātājiem. Atgriežot preci lūdzam saglabāt preces iepakojumu!

  

Garantija

Interneta veikals visām tirgotajām precēm nodrošina 24 mēnešu garantiju, ja vien ražotājs nav noteicis citādāk. Kopā ar preci Jūs saņemat garantijas talonu, kurā ir minēta garantijas servisa adrese un garantijas noteikumi. Atsevišķām precēm tiek nodrošināta starptautiskā garantija, kas ļauj bez maksas veikt garantijas remontu jebkurā pasaules valstī. Garantija neattiecas uz vadiem, akumulatoriem, baterijām, izejmateriāliem. Lai izmantotu garantiju nepieciešams saglabāt preces garantijas talonu un pirkuma apliecinošu dokumentu (pirkuma čeku , preču pavadzīmi). Gadījumā, ja garantijas laikā prece tiek atgriezta, tai ir jābūt pilnā komplektācijā un iepakojumā.

"LR MK noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Tomēr, lai izmantotu šīs tiesības precei jābūt oriģinālā nebojātā iepakojumā, bez vizuāliem (skrāpējumi, noplēstas aizsargplēves utm.) un tehniskiem bojājumiem. Ja tomēr šādi bojājumi ir, veikalam ir tiesības preci nepieņemt.

 

Saistību atruna

Interneta veikalā www.eamf.lv apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Tā kā preču ražotāji nemitīgi strādā pie to uzlabošanas mēs nevaram garantēt informācijas pilnīgu precizitāti.

 

Mājas lapas uzturētājs nesaglabā šos līguma noteikumus, tāpēc pircēja pienākums ir tos izdrukāt un saglabāt.

 

Novēlam Jums patīkamu iepirkšanos!

Ja Jums rodas jautājumi, vēlmes vai piedāvājumi, rakstiet mums uz e-pastu: info@amf.lv, vai zvaniet pa tālruni (+371) 67 496 001 (pirmd. – piektd. no 09:00 līdz 18:00).

 

 

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Salidzini sadzīves tehnikas cenas 310 Latvijas interneta veikalos.

Uzturēšana: Efumo