AtpakaļMēbeļu furnitūra (furnitūra mēbelēm) AM Furnitūra internetveikalāPar uzņēmumu Karjera Karjeras iespējas AM Furnitūrā

Karjeras iespējas AM Furnitūrā

"AM Furnitūra" darbības vadmotīvs ir kvalitāte it visā, arī rūpēs par saviem darbiniekiem. Mēs apzinamies, ka tikai apmierināti darbinieki, kuriem tiek sniegtas izaugsmes iespējas, atbilstošs atalgojums un atpūtas iespējas, spēs uzņēmumā strādāt tā, lai arī turpmāk mēs varam būt uzticami partneri mūsu piegādātājiem un klientiem.

12. februāris

 


Darbs un karjera SIA "AM Furnitūra"

"AM Furnitūra" ir dinamiski augošs uzņēmums, kura darbības vadmotīvs ir kvalitāte it visā, tajā skaitā arī rūpēs par saviem darbiniekiem. Mēs apzinamies, ka tikai apmierināti darbinieki, kuriem tiek sniegtas izaugsmes iespējas, atbilstošs atalgojums un atpūtas iespējas, spēs uzņēmumā strādāt tā, lai arī turpmāk mēs varam būt uzticami partneri mūsu piegādātājiem un klientiem.

Ja arī Jūs ir ieinteresējusi iespēja strādāt mūsu komandā, aicinām sūtīt savu pieteikuma vēstuli un CV, norādot vēlamo amatu uz e-pastu:
cv@amf.lv, pa faksu: 67496 009, vai arī pa pastu SIA “AM Furnitūra” Gaujas ielā 5, Rīgā, LV-1026.

Saņemot Jūsu pieteikumu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tikšanās laiku, precīzāk noskaidrotu Jūsu prasmes un piedāvātu vispiemērotāko vietu mūsu uzņēmumā.

"AM Furnitūra" Jums piedāvā: 

 

Dažu darbinieku izaugsmes stāsti:

Mūsu kolektīvā visiem darbiniekiem tiek dota lieliska iespēja sevi pierādīt un veidot veiksmīgu karjeru!

   Ingus Zvirgzdiņš, Finanšu daļas vadītājs

„Par AMF zināju jau gandrīz kopš tās pirmsākumiem. Vasarā strādāju uzņēmumā, kura telpas atradās blakus AMF. Ar laiku AMF sāka strādāt mans tēvs. AMF direktors, zinādams, ka mācos Ekonomikas un vadības fakultātē, piedāvāja man pamēģināt veikt AMF finanšu analīzi. Šķiet, ka ar rezultātiem bija apmierināts un drīz pēc tam piedāvāja darbu uzņēmumā.” 2002.gadā Ingus pievienojās AMF komandai darbā par kredītspeciālistu. Parādījis savu profesionalitāti un saņemot augstāko izglītību ekonomikas nozarē, viņš saņem arī paaugstinājumu darbā par finanšu daļas vadītāju 2004.gadā.
Ingus pārziņā ir uzņēmumā nodrošināt finanšu daļas veiksmīgu darbību, plānot budžetu, sekot līdzi tā izpildei, kā arī daudz un dažādi darbiņi, kas saistīti ar finanšu aprēķiniem un atskaitēm.
Kas Ingus ir piesaistījis tik daudzus gadu mūsu uzņēmumam? - „Pirmkārt, stabilitāte. Par visiem šiem daudzajiem gadiem, kamēr te strādāju, algu izmaksa nekad nav kavējusies. Bez tam visus šos gadus uzņēmums stabili aug un attīstās. Otrkārt, mums ir laba atalgojuma sistēma, kas ietver gan konkurētspējīgu algu, gan kaudzi ar papildus labumiem. Treškārt, tas ir kolektīvs. Ir grūti atrast uzņēmumā darbinieku, kam būtu kas slikts sakāms par kolēģiem. Un vēl kāds patīkams sīkums, mums ir uzņēmuma atpūtas pasākumi vismaz 4 reizes gadā.

   Jorens Gredzens, Noliktavas vadītājs

Jorens pie mums sāka strādāt 2004.gadā, no paša sākuma - par noliktavas darbinieku. „Nonācu šeit caur paziņām. Ja nebūtu bijušas izaugsmes iespējas tad droši vien būtu aizgājis jau pēc sešiem mēnešiem. Pirms četriem gadiem bija daudz mazāk uzņēmumu, kas nodrošināja ar visām sociālajām garantijām, vismaz darbos, kas bija saistīti ar  noliktavu.”
Ar savu enerģiskumu, apķērību un aktīvo darbību viņš 2006.gadā sāka strādāt veikalā par prečzini. Gadu vēlāk, uzņēmumam augot, tika izveidota jauna štata vieta tehniķis – interjerists, kurai vispiemērotākais, kā jau radošs cilvēks, bija Jorens. Tagad Jorens strādā par noliktavas vadītāju.

Kāpēc strādāt AMF? - Mums ir vislabākais un draudzīgākais kolektīvs!

   Māris Ziemelis, Tirdzniecības speciālists

Māris ir viens no tiem SIA „AM furnitūra” darbiniekiem, kura izaugsmes stāsts ir īpašas ievērības cienīgs. 2005. gadā Māri darbam AMF ieteica draugs, un tā pat kā Jorens, Māris savu darbību AMF uzsāka kā noliktavas darbinieks. Bet jau pavisam drīz - 2006. gadā viņš tika paaugstināts darbā par pārdevēju – konsultantu, kad pelnīti arī ieguva titulu Labākais AMF darbinieks. Divus gadus vēlāk Māris par savu atsaucību un čaklu strādāšanu nopelnīja paaugstinājumu darbam par tirdzniecības speciālista asistentu. Tomēr arī pie tā Māris neapstājās un pateicoties savam pašaizliedzīgajam darbam, atbildības sajūtai un profesionālajai izaugsmei 2009. gadā Māri paaugstināja par Tirdzniecības speciālistu. Šobrīd viņa pienākumos ietilpst viss darbs ar esošajiem klientiem un to noturēšanu, pārdošanas apjomu veicināšana, konsultācija, tirgus analīze, jaunu klientu piesaistīšana utt.
Par savu darba vietu Māris saka: „Stabils uzņēmums ar izaugsmes iespējām, piedevām šeit ir ļoti draudzīgs darba kolektīvs.

   Gatis Celmiņš, Iepirkumu speciālists BLUM produktu grupai

Gatis pie mums nokļuva 2005.gadā atsaucoties uz darba sludinājumu, kuru atrada internetā. Bija izsludināts konkurss uz tirdzniecības speciālista vietu uzņēmumā. „Konkursu neizturēju, bet toties tiku veikalā par pārdevēju.”
Gada laikā Gatis spēja sevi parādīt kā profesionālu, laipnu, uzticamu darbinieku, tāpēc ieņēma tirdzniecības speciālista asistenta amatu. Šogad Gatis jau ir iepirkumu speciālists BLUM produkcijai. Viņa pienākumos ietilpst veidot un plānot furnitūras pasūtījumus no Blum. Organizēt apmācības tirdzniecības darbiniekiem un klientiem par Blum produkciju. Noteikt cenu politiku dīleriem un pārējam tirgum. Analizēt un sekot tirgus situācijai Latvijā.
Gatis strādā AMF, jo „ te ir lielisks kolektīvs un darba vide,  sociālās garantijas. Ir izaugsmes iespējas, atliek tikai veikt darbu cītīgi un godprātīgi."

   Laura Liepājniece, BLUM produktu speciāliste

Lai gan Laura AMF strādā tikai pusotru gadu, viņa jau ir pierādījusi sevi kā ļoti zinošu un lojālu darbinieci. Tādejādi no pārdevējas – konsultantes veikalā „Mēbeļu Furnitūra” izaugot līdz BLUM produktu speciālistei.

Šajā uzņēmumā nokļuvu caur draugu draugiem, iepriekš par tādu uzņēmumu nebiju pat dzirdējusi. Un vārdu salikums - mēbeļu furnitūra - bija tik pat svešs kā Ķīnas ābece. Sākumā, kamēr iemācījos gāja grūti, bet, kas to būtu domājis - iepatikās gan eņģītes, gan vadotnes un paceļamie mehānismi. Tagad tas viss liekas smieklīgi. Tā "ķīniešu ābece" nav nemaz tik sarežģīta un no vārdu salikuma "mēbeļu furnitūra" nemaz nav jābaidās.
Šobrīd Laura ir tas cilvēks, kurš strādā tikai ar BLUM. Viņas pārziņā ir viss plašais BLUM produkcijas klāsts. Viņas pienākumos ir sagatavot materiālus par jaunām precēm, kuras tiks ieviestas pārdošanā un nodot šo informāciju interesentiem.
Par darba apstākļiem Laura saka:
Pats labākais, kas šajā darbā ir:
KOLĒĢI - draudzīgi, atsaucīgi, laipni, izpalīdzīgi kolēģi, kas pilni ar neizsmeļamu humoru! Vienīgais, kas ir jāatceras - burvju vārdiņi paldies un lūdzu!
KLIENTI - patstāvīgie klienti ir jau kā daļa no komandas. Sapratne un palīdzība, ja esi nokļuvis neizprotamā situācijā.
ATTIEKSME - ja ir priecīga ziņa, kolektīvs smaidīs kopā ar Tevi, ja ir sarežģījumi vai kāda bēda, kolektīvs palīdzēs piecelties kājās un atbalstīs cik spēs!
MOTIVĀCIJA - katram ir iespēja parādīt sevi un tikt novērtētam.
ATPŪTA - Nav jāuztraucas par to, ka Ziemassvētkus vai citus kalendāros svētkus būs jāpavada darbā. 

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Salidzini sadzīves tehnikas cenas 310 Latvijas interneta veikalos.

Uzturēšana: Efumo