Dekoratīvais panelis SL CROCO Silver PF met/ Silver

€73,64 €60,86
0
Noliktavā 7.8
Artikuls
SIBU13520

Structure line - šī sintētisko paneļu sērija ar reljefu virsmu tiek ražota ar īpašu kompānijas SIBU Design izstrādātu pārklājumu.
Reljefās virsmas dažādās formās un tekstūrās tiek iegūtas virsmas termiski apstrādājot.
Šo virsmu dažādās formas un tekstūras dod iespēju veidot dažāda dizaina un stila kompozīcijas.

Reljefie paneļi SIBU Structure linegalveno kārt tiek izmantoti interjera un mēbeļu fasādes virsmu papildināšanai ar dekoratīviem elementiem izmantojot tos kā pildījumu vai dekoratīvas uzlikas.
Šie paneļi arī lieliski izmantojami kā starpsienu un dekoratīvu aizslietņu materiāls.

SIBU Structure line paneļu standarta sērija sevī ietver daudzveidīgus dizainus ( piemēram: Square, Pyramid, Wave, Step, un Globe) kā arī dažādus virsmas pārklājuma veidus (piemēram: sudrabotus, zeltītus, alumīnija, zilus un koka imitācijas pārklājumus ).

Jauns, unikāls jaunievedums šajā paneļu sērijā ir divu dažādu krāsu kombinācijas ar reljefu virsmu, piemēram: Sudraba un zelta virsmas kombinācija, Tumši zila- metallic kombinācija ar sudraba virsmu, Sudraba un alumīnija virsmas kombinācijas.

Mūsdienīgs izskats, ātra un vienkārša uzstādīšana un apstrāde ir viena no neapšaubāmi, galvenajām SIBU Structure-line materiālu priekšrocībām!


Paneļi atbilst ugunsdrošības standartam DIN 4102-B2 (Materiāls uzliesmo līdzīgi kokam)

001 Paneļi ir mitruma izturīgi. Paneļi piemēroti mitrām telpām.

 

Ja prece nav noliktavā, tad minimālā pasūtījuma summa ir Ls 950 (pasūtījums var sastāvēt no dažāda veida paneļiem). Par citām pasūtīšanas iespējām jautāt, zvanot pa tālruni 67496001.

Šo produktu ir iespējams iegādāties ar soli 1

+

Informācija par preci

Vairāk informācijas
Ražotājs SIBU
Mērvienība KVADRM