Dekoratīvais panelis DM Champagner brushed

€47,69 €39,41
0
Noliktavā 2.6
Artikuls
SIBU12433

Plastikāta paneļi Deco-line - šie paneļi izgatavoti no triecienizturīga plastikāta ar īpaši apstrādātu virsmu.
Šī paneļu sērija ir pamats pārējām SIBU design plāksnēm.

SIBU design Deco-line paneļi sevī ietver dažādas, augstas kvalitātes virsmas apstrādes: ar spoguļa virsmām (Lūdzu ievērojiet to, ka SPOGUĻA ( MIRROR ) virsmas ieteicams izmatot tikai kā dizaina elementu, nevis kā īsta spoguļa aizvietotāju, jo šie paneļi rada attēla izplūšanu!) vai arī ar metalizēta izskata virsmām kuras ir slīpētas sudraba, zelta un antracīta toņos, kā arī citās metāla krāsās, vēl pieejami arī aktuālāko koka imitāciju pārklājumi.

SIBU design Deco-line paneļi izgatavoti pielietojumam iekštelpu dekorēšanai un var tikt izmantoti gandrīz jebkur, izņemot darba virsmu, griestu un grīdas segumu vietā.

SIBU Deco-linepaneļu tehnoloģija pieļauj šo paneļu apstrādi bez īpašu darbarīku palīdzības tieši montāžas vietā. Pēc klientu izvēles paneļus iespējams iegādāties ar vai bez pašlīmējošu virsmu paneļu stiprināšanai.

Paneļi atbilst ugunsdrošības standartam DIN 4102-B2 (Materiāls uzliesmo līdzīgi kokam)

000 Paneļiem ir daļēja mitruma izturība. Nav vēlama ūdens šļakstīšanās uz paneļu dekoratīvās virsmas.

 

Ja prece nav noliktavā, tad minimālā pasūtījuma summa ir Ls 950 (pasūtījums var sastāvēt no dažāda veida paneļiem). Par citām pasūtīšanas iespējām jautāt, zvanot pa tālruni 67496001.

Šo produktu ir iespējams iegādāties ar soli 1

+

Informācija par preci

Vairāk informācijas
Ražotājs SIBU
Mērvienība KVADRM